Jordania – Ekskluzywna pustynna przygoda

Od niedziela, 23. luty 2020 do poniedziałek, 2. Marzec 2020

Wyjazd ma charakter szkoleniowy, którego celem jest zaznajomienie się ze specjalistycznym słownictwem.

Podczas wyjazdu przewidziane:

 • wymiana doświadczeń, analiza przypadków klinicznych
 • rozszerzenie umiejętności praktycznych: mówienie, słuchanie, rozmawianie o różnych stopniach zaawansowania
 • panel dyskusyjny
 • Certyfikat w języku angielskim

Królestwo Jordanii, państwo stabilne i bezpieczne politycznie i gospodarczo nazywane jest też Szwajcarią Bliskiego Wschodu.

Jordańska sceneria wyjazdu to olbrzymia i niezwykle malownicza pustynia Wadi Rumusiana górami gdzieniegdzie ozdobionymi starożytnymi inskrypcjami, leżące w największej depresji świata Morze Martwe oraz miasto zaliczane do 7 cudów świata - Petra.

Klimat Orientu, zapach przypraw, aromat fajek wodnych i niezwykłe krajobrazy zapadną w pamięci na długo każdemu uczestnikowi wyjazdu.

Program zakłada dużą dawkę interakcji z kulturą Jordanii - wiele zaproponowanych przez nas atrakcji ma na celu zapoznanie się z realiami jordańskimi. Uczestnicy będą mogli nauczyć się parzyć herbatę, spróbować swoich sił w tańcu brzucha, zaznajomić ze zwyczajami panującymi w łaźni tureckiej, przespać się w prawdziwym beduińskim obozowisku, a także cofnąć się do czasów starożytnych podczas zwiedzania starożytnych ruin.

 

Dzień 1: Warszawa - Kijów

Spotkanie z pilotem wyjazdu na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie. Odprawa biletowo – bagażowa. Wylot w kierunku Ammanu z przesiadka w Kijowie

Dzień 2: Kijów – Amman

Lądowanie i procedury lotniskowe. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie w pokojach. Śniadanie w lokalnej restauracji. Zwiedzanie Ammanu (na trasie m. in. : cytadela, teatr romański, meczet, bazar, stare miasto). Lunch w lokalnej restauracji. Czas wolny na odpoczynek w hotelu. Przejazd i wstęp do łaźni tureckiej (hammam). Kolacja w lokalnej restauracji. Powrót do hotelu, nocleg

Dzień 3 Jerash - Ajloun

Śniadanie w hotelowej restauracji. Przejazd do Jerash - najlepiej zachowanego rzymskiego miasta, zwiedzanie. Udział w niezwykłej inscenizacji, która przybliży uczestnikom czasy panujących tu kiedyś Rzymian (z wyścigami powozów na czele!!!). Lunch w lokalnej restauracji. Przejazd do Ajloun z XII-wiecznym zamkiem, zwiedzanie i podziwianie niezwykłych krajobrazów. Transfer powrotny do Ammanu. Kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg.

Dzień 4: JEBEL MUSA – MADABA - PETRA

Śniadanie w hotelowej restauracji. Transfer do Jebel Musa – prawdopodobnego miejsca grobu Mojżesza (zwiedzanie: zachowane ruiny kościoła i klasztoru, przy dobrej widoczności podziwiać będzie można dolinę rzeki Jordan). Przejazd do Madaby i zwiedzanie kościoła chrześcijańskiego ze słynną mozaiką przestawiającą jedną z najstarszych na świecie map Ziemi Świętej. Przejazd do Wadi Musa i lunch. Zakwaterowanie w hotelu 5* i kolacja. Nocne zwiedzanie Petry – skalnego miasta. Niesamowity spektakl kończący się pod rozświetlonym „Skarbcem”. Powrót do hotelu.

Dzień 6 WADI RUM - REZERWAT DANA

Wyprawa jeepami w głąb interioru. Pierwszy postój przy wydmach, gdzie uczestnicy będą mogli wspiąć się na szczyt wydmy, by zrobić pustynne zdjęcia. Drugi postój przy starożytnych inskrypcjach. Trzeci postój przy malowniczym skalnym moście. Czwarty postój przy starożytnych kanałach Nabatyjczyków. Czas na sesję zdjęciową. Lunch w lokalnej restauracji. Przejazd do rezerwatu Dana Zakwaterowanie w lodge’y z widokiem na Wielki Uskok Tektoniczny. Spacer na zachód słońca po wiosce i okolicach. Kolacja, nocleg.

Dzień 7: KERAK - WADI BIN HAMMAD

Śniadanie w hotelowej restauracji. Transfer do miejscowości Kerak. Zwiedzanie zamku krzyżowców w Keraku. Lunch w lokalnej restauracji. Przejazd do doliny Wadi Bin Hammad, której piękno tkwi w ciepłych źródłach. 5-6h lekki trekking w dolinie – zejście z gór aż nad Morze Martwe! Transfer do hotelu 5* położonego nad Morzem Martwym. Zakwaterowanie i nocleg

Dzień 8: Morze martwe

Śniadanie w hotelowej restauracji. Dzień przeznaczony na relaks na plaży i zabawę w najbardziej zasolonym zbiorniku wodnym świata. Dużą atrakcją są kąpiele błotne, które podobno mają właściwości lecznice i bardzo korzystnie wpływają na cerę. Oczywiście główną atrakcją jest zabawa w wodzie o zasoleniu 28%! Nie trzeba umieć pływać, woda sama unosi amatorów kąpieli na powierzchni wody. Lunch w hotelu. Wieczorem pożegnalna kolacja z pokazem tańca brzucha.

Dzień 9: AMMAN - WARSZAWA

Wykwaterowanie i transfer na lotnisko. Odprawa biletowo-bagażowa. Wylot w kierunku Polski. Lądowanie w Warszawie. Odbiór bagażu i zakończenie wyjazdu.
Wyjazd organizowany przy współpracy biura podróży Terra Aventura, na wyłączność dla firmy IDF.

Program jest ramowy (orientacyjny) i niektóre jego elementy mogą ulec modyfikacji.

Kategoryzacja wszelkich usług jest zgodna ze standardami lokalnymi

 

Cena: 9.950 PLN/os.

I rata: 4.950 PLN –  przy zgłoszeniu
II rata: 5.000 PLN –  do dnia 10.10.2019

Cena zawiera:

 • Przelot na trasie Warszawa – Amman – Warszawa.
 • Noclegi w pokojach 2-osobowych w hotelach 5*, lodge’y w wiosce Dana oraz w namiotach beduińskich (pod gwiaździstym niebem) (w przypadku braku możliwości zakwaterowania w pokoju dwuosobowym uczestnik szkolenia (singiel) zobowiązany jest do uiszczenia dodatkowej opłaty za pobyt w pokoju jednoosobowym + 530 USD)
 • Wyżywienie: śniadania, lunche, kolacje
 • Napoje; woda w autokarze i do posiłków
 • Atrakcje wymienione w programie
 • Bilety wstępów według programu
 • Koszt wizy do Jordanii
 • Ubezpieczenie AXA NW 7000 PLN, KL 100 000 € ubezpieczenie bagażu 200 EUR
 • Wsparcie merytoryczne i opieka przewodnika Terra Aventura podczas wyjazdu
 • Opieka przewodników lokalnych
 • Specjalistyczne szkolenie dla lekarzy, w zależności od profilu grupy oraz wykładowcy. Konsultacje, wymiana doświadczeń i analiza przypadków własnych.

Cena nie zawiera:

 • Napojów alkoholowych i innych posiłków, oraz napojów innych niż wymienione w programie
 • Wydatków natury osobistej
 • Zwyczajowych napiwków 30USD/os.
 • Innych świadczeń niż wymienione powyżej

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu w przypadku zbyt małej liczby chętnych.

Firma IDF zastrzega sobie możliwość podniesienia ceny szkolenia zagranicznego w przypadku wzrostu kosztów szczegółowo określonych w regulaminie.

Zgłoszenia:
IDF Sp.z o.o.: 22 868 36 93 Tel./fax. 22 846 04 26 +48 663 011 418
szkolenia@idf.net.pl, www.idf.net.pl

Rezerwacja
Rezerwacja miejsc na podstawie przedpłaty wysokości pierwszej raty
Na konto: IDF Sp. z o.o., PKO BP IX Warszawa
13 1020 1097 0000 7302 0108 3294
z dopiskiem: „Imię Nazwisko, data szkolenia"

Regulamin szkoleń zagranicznych

Popularność szkolenia: 1262 odsłony

Nowe oferty szkoleń zagranicznych

Od 20 sie 2019 do 27 sie 2019

Prowadzący: lek....

Od 18 wrz 2019 do 25 wrz 2019

...

Od 20 wrz 2019 do 24 wrz 2019

>>Już wkrótce...

Od 23 paź 2019 do 31 paź 2019

Chongqing, Groty Dazu, Chengdu...

Nowe oferty szkoleń krajowych

Nasi Partnerzy