O firmie IDF Sp z o.o.

Jesteśmy niezależną firmą i naszym celem jest ciągłe doskonalenie się. Spółka IDF powstała jako nowa firma w połowie roku 2005 zajmująca się przede wszystkim usługami dla lekarzy oraz firm działających na rynku stomatologicznym.

Naszym głównym przedmiotem działania jest organizowanie wystaw i kongresów stomatologicznych oraz szkoleń zagranicznych dla lekarzy. Szkolenia zagraniczne realizowane są we współpracy ze sprawdzonymi oraz profesjonalnymi touroperatorami, odpowiedzialnymi za logistykę.

Od 2007 roku zajmujemy się organizacją bardzo atrakcyjnych, specjalistycznych szkoleń językowych, połączonych z wyjazdami zagranicznymi do różnych zakątków świata. Szkolenia adresowane są do lekarzy oraz lekarzy stomatologów, którzy z własnej inicjatywy pragną podnieść swoje kwalifikacje zawodowe w zakresie znajomości medycznego języka angielskiego.

Przeważająca część oferowanych przez nas wyjazdów szkoleniowych dostępna jest na wszystkich poziomach zaawansowania, czyli zarówno dla początkujących jak też dla osób bardzo zaawansowanych. Staramy się sprostać wciąż zmieniającym się potrzebom i celom organizacji, tak by organizowane przez nas kursy były dostosowane do potrzeb odbiorców a nabyte umiejętności łatwe do wykorzystania w ich środowisku zawodowym. Kursy, które stanowią trzon naszej specjalizacji to szkolenia intensywne (1-2 tyg).

W świetle ostatnich ekonomicznych i politycznych wydarzeń, poznanie obcego języka (szczególnie języka angielskiego), staje się niezwykle istotne.

Wykorzystanie zróżnicowanych źródeł językowych ma na celu zapoznanie kursantów z językiem używanym, na co dzień w różnorodnych sytuacjach związanych z ich pracą zawodową. Uzupełnieniem nauki jest organizowany program pozalekcyjny, a w nim wspólne wyjścia do kawiarni, zajęcia fakultatywne, które umożliwiają praktyczne doskonalenie wiedzy zdobytej na zajęciach oraz poznawanie odwiedzanego kraju, jego tradycji i interesujących miejsc. Brak okazji do używania języka polskiego sprawia, że język używany na miejscu, zapamiętywany jest wyjątkowo szybko, a jego użycie staje się swobodne i naturalne.
Od 2011 roku IDF jako pierwsza firma w Polsce zaczęła organizować na terenie całego kraju Konferencje stomatologiczne z prawdziwymi prezentacjami w trójwymiarze - ,,STOMATOLOGIA w 3D”. Prezentacje oglądane są w specjalnych okularach w Multikinach na terenie wielu miast Polski.

IDF zajmuje się również dystrybucją fachowych wydawnictw dla lekarzy takich jak: unikalny na rynku ,,Słownik stomatologiczny polsko-niemiecko-angielski” lub doskonała książka ,,Trudny pacjent w gabinecie stomatologicznym” Dr n. ekon. Magdaleny Szumskiej

 

Z A R Z Ą D   S P Ó Ł K I:

 

Małgorzata Nowak-Niedźwiedzka
Prezes Zarządu

(współwłaścicielka firmy Poldent z Warszawy, założycielka Fundacji Z Uśmiechem Przez Życie)

 

Piotr Chmielowski
Członek Zarządu

(działacz gospodarczy)

 

Ryszard Kokot
Członek Zarządu

(właściciel firmy Polkard z Olsztyna)

 

Marek Zakrzewski
Członek Zarządu

(właściciel firmy BHZ ATOS M.M. z Warszawy)

 

Nowe oferty szkoleń zagranicznych

Od 27 kwi 2024 do 4 Maj 2024
Od 28 kwi 2024 do 10 Maj 2024
TERMIN: 28.04-10....
Od 2 Maj 2024 do 5 Maj 2024

Jedna z największych metropolii współczesnego świata, ...

Od 4 Maj 2024 do 11 Maj 2024

Nowe oferty szkoleń krajowych

Nasi Partnerzy

p w ś c p s n
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31